Informace o nás

Jsme rodinný pension s pětiletou historií v Klášterci nad Ohří. Poskytujeme ubytování v 2, 3 a 4 lůžkových pokojích se sociálním zázemí na pokojích. Možnost vaření v plně vybavené kuchyňce, včetně lednice a mikrovlné trouby. Televize ve společenské místnosti. Ubytování krátkodobé i dlouhodobé.
Venkovní posezení s grilem umocní celodenní zážitky.

Historie pensionu

Pension byl postaven v roce 1994. V roce 2004 prošel kompletní rekonstrukcí rekonstrukcí pokojů a společenských prostor. O spokojenost hostů se postarají 2 zaměstnanci.

 

Něco o Klášterci

Město Klášterec nad Ohří se nachází na levém břehu řeky Ohře, 36 km východně od světoznámých lázní Karlovy Vary, v místě, kde krásnou přírodní kulisu tvoří rozhraní Krušných a Doupovských hor. 16tisícové město ležící v nadmořské výšce 330 metrů na mezinárodní komunikaci E442/13 je pro svou polohu nazýváno "Branou Krušných hor". Město zároveň leží na železniční trase Chomutov - Cheb. Rozloha regionu je cca 45 km2. Město Klášterec nad Ohří má asi 16 tisíc obyvatel a díky nově vybudované průmyslové zóně Verne se úspěšně rozvíjí. Dominantou města na hranicích Krušných a Doupovských hor je zámek s muzeum českého porcelánu. Zámek obklopuje rozsáhlý park u řeky Ohře, který navazuje na lázeňský areál Kyselka. Dochovalo se také centrum města s řadou měšťanských domů.

 

Naši uživatelé